МУ Гроуп |Фудбалски тим МУ освојио је Куп високе технологије

12

У 15:00 8. јануара, финале Хигх-тецх Цуп-а у малом фудбалу одржано је на фудбалском терену Бињианг Схуииун Парк, где је МУ група играла против ветерана, жестоког непријатеља Хуали Хидраулиц.
Купајући се у топлом зимском сунцу, спортисти галопирају терен са фудбалом у прстима скачући и котрљајући се.Каква врућа сцена! У року од само 5 минута од отварања, МУ Група је искористила слободан ударац предњег поља да пробије први гол;Искористивши прилику, играч 86 је у првих 35 минута оштрим ударцем из малог домета повећао на 2:0.
Искористивши сваку прилику за брејк, другу страну не треба надмашити, постижући резултат од 2-1 тек на почетку другог полувремена;У 54 минута, играч 86 је искористио прилику да удари лопту два пута да постигне гол, а резултат је повећан на 3-1;Други тим је сустигао и резултат је одмах био 3-2.Промена резултата није само тестирала физичку снагу сваког играча, већ је тестирала и психологију свих, што је било такмичење такмичарског духа.Међутим, наставили смо да одржавамо предност у резултату кроз благовремену промену и сарадњу у вези.
3 4

Када је судија свирао последњи звиждук, МУ група је коначно разбила магију другопласираног.Десет година брушења мача, коначно стварамо историју!Данашњи парк је сведочио славу МУ, а данашњи фудбалски стадион припада људима МУ!
Пре тога, после четири кола жестоке конкуренције у групној фази, фудбалери МУ нису одустајали ни милиметар у полуфиналу и на самом почетку постигли су први;Након нерешеног 1:1, меч је коначно прешао у невиђених 8 рунди пенала, тесно победивши супротну страну са 7-6 у финалу.
5
Фудбалски тим МУ је основан 2004. године, а фудбалски савез је основан 2012. Са више од 20 чланова, група већ дуги низ година учествује у лиги коју спонзорише Нингбо фудбалски савез.Утакмице су дивне и напредује се из године у годину, а освојила је треће место Хај-технолошког купа, треће и друго место Хепи купа.
Ова година се такође поклапа са 20. годишњицом МУ Групе.Првенство није само најбоља почаст 20. годишњици, већ и подстицај за „100 дана мукотрпног рада“.Победа ће каснити, али никада изостати.Људи који се боре у МУ увек ће трчати на пут да победе!
МУ Група је увек придавала велики значај спортској култури и здрављу колега, залажући се за „МУ у спорту“.Поред фудбалског клуба, основали смо и кошаркашки клуб, бадминтон клуб, фризби клуб, плесни клуб, тркачки клуб итд., стварајући добре услове да колеге „живе преко 102 године” уз адекватну гаранцију финансирања и здрав организациони систем.